Chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, by zapewnić Marcelce stałą, regularną rehabilitację. Teraz głównym celem jest zoperowanie córki w Wiedniu. Potrzebna jest nam jednak pomoc w gromadzeniu środków, ponieważ koszty operacji i pobytu dziecka wraz z opiekunem przewyższają nasze możliwości finansowe.

 

Marcelce można pomóc na wiele sposobów:

punktor

Przekazując darowiznę na konto w Fundacji

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" 

 PKO BP XV/O Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

koniecznie z dopiskiem darowizna na leczenie i rehabilitację Marceliny Filipowicz  ID 1767

SWIFT (do wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

 
punktor

Przekazując 1% podatku   -   w bieżącym roku procedura przekazywania 1% została znacznie uproszczona - wystarczy tylko wypełnić odpowiednie rubryki w PIT, a Urząd Skarbowy sam zajmie się tym, by kwota z 1% dotarła do wskazanego odbiorcy.

 

 nazwa OPP : FundacjaDzieciom "Zdążyć z pomocą" ul. Łomiańska5, 01-685 Warszawa

 w "inne informacje w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem" proszę wpisać: Marcelina Filipowicz nr 1767

 numer KRS: 0000037904

 

 

punktor

Wspierając nas ciepłymi myślami, dobrym słowem lub modlitwą :o)

 

punktor

Udzielając informacji o znanych placówkach w kraju i za granicą, zajmującymi się leczeniem rzadko spotykanych wad twarzoczaszki, ze szczególnym uwzględnieniem nieprawidłowości stawu skroniowo - żuchwowego.

 

Dziękujemy wszystkim za każdą formę i propozycję pomocy!!!

Zgodnie z regulaminem Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", wszelkie środki zebrane na koncie mogą być wykorzystane wyłącznie na  leczenie, rehabilitację oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego. W praktyce wygląda to tak, że  ośrodek służby zdrowia bądź organizujący turnus wystawia fakturę za udzielone świadczenie (badanie, operację, rehabilitację) Fundacji, a Fundacja dokonuje przelewu na określoną kwotę ośrodkowi bezpośrednio z konta Marcelki.