Witaj na stronie Marcelki

Marcelka ma ponad 7 lat, czarne oczka, kochane serduszko. Chodzi do pierwszej klasy szkoły podstawowej, uwielbia czytać,  śpiewać i mówić wierszyki z pamięci, chętnie uczy się nowych rzeczy. Bardzo lubi swoją nową szkołę i niemal codziennie słyszymy - mamo, tato dziękuję, ze taką szkołę mi wybraliście, to najlepsza szkoła na świecie. Bierze udział w zajęciach tanecznych, muzycznych i teatralnych. Bardzo przejmuje się losem dzieci w krajach misyjnych. 

Rozczula się na widok każdego żyjątka - biedroneczki, ślimaczka, nawet mola:) )


Na niniejszej stronie znajdziesz informacje o chorobach, z jakimi boryka się Marcelka.

Jeśli masz podobny problem - na pewno juz wiesz, ze jest trudny do pokonania i niesie ze sobą wiele niewiadomych. Dlatego istnieje ta strona, możesz z nami się skontaktować. Razem łatwiej i pewniej. Może Tobie uda się uniknąć pewnych trudności, które nas jako rodziców spotkały, bo nic nie wiedzieliśmy - mieliśmy urodzić zdrowe dzieciątko.

Odkąd pojawiła się nadzieja na wyleczenie Marcysi w Wiedniu, naszym celem jest uzbieranie potrzebnych na operację funduszy, jeśli zechcesz nas wspomóc - będziemy ogromnie wdzięczni. Ważna jest każda złotówka!